Team

Op dit moment zijn ongeveer 22 personeelsledenwerkzaam op de Burg. W.A. Storkschool, waaronder de directeur, Arja van Wijngaarden-Grit.

Naast 16 leerkrachten, full-time en part-time, zijn er bij ons op school tevens een vakdocent gymnastiek, twee onderwijsassistentes, een administratief medewerkster, een conciërge en studenten werkzaam. Al deze mensen tezamen vormen het “team”.

 

Arja van Wijngaarden-Grit a.vanwijngaarden@talentwesterveld.nl Directeur
Esther Schonewille e.schonewille@talentwesterveld.nl Intern begeleider
Gonni Baas g.baas@talentwesterveld.nl Leerkracht
Gea Boers g.boers@talentwesterveld.nl Leerkracht
Arjanne ter Bork a.terbork@talentwesterveld.nl Leerkracht
Sandra Bos s.bos@talentwesterveld.nl Leerkracht
Simone Dekker s.dekker@talentwesterveld.nl Onderwijsassistente
Joke Germans j.germans@talentwesterveld.nl Leerkracht
Isabel Idema i.idema@talentwesterveld.nl Onderwijsassistente
Ellen Jansen e.jansen@talentwesterveld.nl Leerkracht, gymdocent
Anneke Kruidenier a.kruidenier@talentwesterveld.nl Leerkracht
Lisa Meppelink l.meppelink@talentwesterveld.nl Leerkracht
Baukje Mulder b.mulder@talentwesterveld.nl Leerkracht
Romy Mulder r.mulder@talentwesterveld.nl Leerkracht
Dieni Pereboom d.pereboom@talentwesterveld.nl Leerkracht
Ellen van der Schee e.vanderschee@talentwesterveld.nl Leerkracht
Jeanet Slomp j.slomp@talentwesterveld.nl Leerkracht
Jenny Stadman j.fledderus@talentwesterveld.nl Leerkracht
Max Steenbergen m.steenbergen@talentwesterveld.nl LiO stagiaire
Elsemieke van Gemeren e.gemeren@talentwesterveld.nl LiO stagiaire
Sonja Vredeveld s.vredeveld@talentwesterveld.nl Leerkracht
Jacqueline de Wal j.dewal@talentwesterveld.nl Leerkracht
Allard Wiechers a.wiechers@talentwesterveld.nl Conciërge
Annet Wonder a.wonder@talentwesterveld.nl Administratie