Team

Op dit moment zijn ongeveer 24 personeelsleden werkzaam op de Burg. W.A. Storkschool, waaronder de directeur, Valentine de Ruyter. Naast 18 leerkrachten, full-time en part-time, zijn er bij ons op school tevens een vakdocent gymnastiek, twee onderwijsassistenten, een administratief medewerkster, een conciërge en twee LIO-studenten werkzaam. Al deze mensen tezamen vormen het “team”.

Jan Oosterhof j.oosterhof@talentwesterveld.nl Directeur
Arja van Wijngaarden- Grit a.vanwijngaarden@talentwesterveld.nl ib’er
Gonni Baas g.baas@talentwesterveld.nl Leerkracht
Josine Bergman j.bergman@talentwesterveld.nl Leerkracht
Anneloes Bethlehem a.bethlehem@talentwesterveld.nl Leerkracht
Dennis Blom d.blom@talentwesterveld.nl Docent gymnastiek
Gea Boers g.boers@talentwesterveld.nl Leerkracht
Arjanne ter Bork a.terbork@talentwesterveld.nl Leerkracht
Henny Bruggink-Tabak h.bruggink@talentwesterveld.nl Leerkracht
Simone Dekker s.dekker@talentwesterveld.nl onderwijsassistent
Pauline Foreman p.foreman@talentwesterveld.nl onderwijsassistent
Joke Germans j.germans@talentwesterveld.nl Leerkracht
Ellen Jansen e.jansen@talentwesterveld.nl Leerkracht i.o.
Anneke Kruidenier a.kruidenier@talentwesterveld.nl Leerkracht
Romy Mulder r.mulder@talentwesterveld.nl Leerkracht
Gretha Tehubijuluw-Oenema g.oenema@talentwesterveld.nl Leerkracht
Emy Otten e.otten@talentwesterveld.nl Leerkracht i.o.
Dieni Pereboom d.pereboom@talentwesterveld.nl Leerkracht
Ellen van der Schee e.vanderschee@talentwesterveld.nl Leerkracht
Jeanet Slomp j.slomp@talentwesterveld.nl Leerkracht
Jenny Stadman j.fledderus@talentwesterveld.nl Leerkracht
Sonja Vredeveld s.vredeveld@talentwesterveld.nl Leerkracht
Jacqueline de Wal j.dewal@talentwesterveld.nl Leerkracht
Allard Wiechers a.wiechers@talentwesterveld.nl Conciërge
Annet Wonder a.wonder@talentwesterveld.nl Administratie