Team

Op dit moment zijn er 25 personeelsleden werkzaam op de Burg. W.A. Storkschool, waaronder de directeur,Valentine de Ruyter. Naast 18 leerkrachten, full-time en part-time, zijn er bij ons op school tevens een onderwijsassistent, een administratief medewerkster en een conciërge werkzaam. Al deze mensen tezamen vormen het “team”.

Valentine de Ruyter v.deruyter@talentwesterveld.nl Directeur
Wessel van der Laan w.vanderlaan@talentwesterveld.nl Intern Begeleider
Kristien Amkreutz k.amkreutz@talentwesterveld.nl Leerkracht
Dennis Blom d.blom@talentwesterveld.nl docent gymnastiek
Gea Boers g.boers@talentwesterveld.nl Leerkracht
Matthieu Boonstra m.boonstra@talentwesterveld.nl Leerkracht
Henny Bruggink-Tabak h.bruggink@talentwesterveld.nl Leerkracht
Simone Dekker s.dekker@talentwesterveld.nl onderwijsassistent
Martin van Est m.vanest@talentwesterveld.nl Leerkracht
Pauline Foreman p.foreman@talentwesterveld.nl onderwijsassistent
Joke Germans j.germans@talentwesterveld.nl Leerkracht
Annie Gol a.gol@talentwesterveld.nl Leerkracht
Carmen Haan c.haan@talentwesterveld.nl Leerkracht
Anneke Kruidenier a.kruidenier@talentwesterveld.nl Leerkracht
Romy Mulder r.mulder@talentwesterveld.nl Leerkracht
Gretha Oenema g.oenema@talentwesterveld.nl Leerkracht
Dieni Pereboom d.pereboom@talentwesterveld.nl Leerkracht
Jeanet Slomp j.slomp@talentwesterveld.nl Leerkracht
Jenny Stadman j.fledderus@talentwesterveld.nl Leerkracht
Sonja Vredeveld s.vredeveld@talentwesterveld.nl Leerkracht
Jacqueline de Wal j.dewal@talentwesterveld.nl Leerkracht
Allard Wiechers a.wiechers@talentwesterveld.nl Conciërge
Annet Wonder a.wonder@talentwesterveld.nl Administratie