Team

Op dit moment zijn er 25 personeelsleden werkzaam op de Burg. W.A. Storkschool, waaronder de directeur, Albert Elken. Naast 18 leerkrachten, full-time en part-time, zijn er bij ons op school tevens een onderwijsassistent, een administratief medewerkster en een conciërge werkzaam. Al deze mensen tezamen vormen het “team”.

Albert Elken a.elken@talentwesterveld.nl Directeur
Wessel van der Laan w.vanderlaan@talentwesterveld.nl Intern Begeleider
Gea Boers g.boers@talentwesterveld.nl Leerkracht
Lydie Bolhuis l.bolhuis@talentwesterveld.nl Leerkracht
Matthieu Boonstra m.boonstra@talentwesterveld.nl Leerkracht
Henny Bruggink-Tabak h.bruggink@talentwesterveld.nl Leerkracht
Romy Bruins r.bruins@talentwesterveld.nl Leerkracht
Joke Eummelen-Vos j.eummelen@talentwesterveld.nl Leerkracht
Joke Germans j.germans@talentwesterveld.nl Leerkracht
Annie Gol a.gol@talentwesterveld.nl Leerkracht
Susan Groenewegen s.groenewegen@talentwesterveld.nl Leerkracht
Carmen Haan c.haan@talentwesterveld.nl Leerkracht
Ingrid Heersink i.heersink@talentwesterveld.nl Leerkracht
Anneke Kruidenier a.kruidenier@talentwesterveld.nl Leerkracht
Gretha Oenema g.oenema@talentwesterveld.nl Leerkracht
Dieni Pereboom d.pereboom@talentwesterveld.nl Leerkracht
Wim Russchen w.russchen@talentwesterveld.nl Leerkracht
Jeanet Slomp j.slomp@talentwesterveld.nl Leerkracht
Paula Smit p.smit@talentwesterveld.nl Leerkracht
Jenny Stadman j.fledderus@talentwesterveld.nl Leerkracht
Sonja Vredeveld s.vredeveld@talentwesterveld.nl Leerkracht
Jacqueline de Wal j.dewal@talentwesterveld.nl Leerkracht
Simone Dekker s.dekker@talentwesterveld.nl onderwijsassistent
Allard Wiechers a.wiechers@talentwesterveld.nl Conciërge
Annet Wonder a.wonder@talentwesterveld.nl Administratie